Internetová daňová poradna

e-Poradna

Pokud máte nějaký problém v oblasti daní z příjmů, DPH a účetnictví, můžete využít této poradny. V případě jednoduchého řešení Vašeho problému Vám bezplatně odpovím. V zadání dotazu uveďte veškeré potřebné informace, prosím.

Moje kapacita bohužel neumožňuje řešit složitější problémy touto cestou, proto pokud máte zájem o vyřešení problému přesahujícího rámec bezplatné poradny, popřípadě požadujete pro svůj dotaz písemnou odpověď se zaručením její správnosti (běžné poskytování daňového poradenství), při zadání dotazu uveďte, že máte zájem o vyřešení problému jako placeného poradenství přes internet, popřípadě že máte zájem o zaslání odpovědi kromě internetovým způsobem i písemně. V tomto případě uveďte kontaktní údaje, u podnikatelů IČ.

Bez zbytečného odkladu obdržíte nabídku ceny, termín zaslání odpovědi a účet, na který je třeba provést úhradu. Dále, v případě potřeby, obdržíte doplňující otázky. Po připsání úhrady na účet obdržíte odpověď a daňový doklad. Odpověď na Váš dotaz může být v případě zájmu zaslána i poštou na dobírku.

Všechny tyto položky jsou povinné!
Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:

Záruka za správnost odpovědi:
I přes skutečnost, že se snažím odpovědět na Vaše dotazy správně a v rámci možností úplně, nenahrazuje bezplatná poradna daňové poradenství poskytované daňovým poradcem. Daňový poradce, který Vám odpovídá, nenese za odpovědi zodpovědnost ve smyslu zákona o daňovém poradenství.Pokud ve svých dotazech uvádíte konkrétní čísla, jsou v odpovědi použita pro ilustraci a nemusí být přesným vyjádřením Vaší daňové povinnosti.