Ing. Leona Syptáková, daňový poradce, ekonomický systém POHODA

REGISTROVANÝ PARTNER výrobce ekonomického systému POHODA.

Zajišťuji prodej SW produktů společnosti Stormware s.r.o., jejíž nabídku tvoří ekonomický, právní a jazykový software - ekonomický systém POHODA, personalistika a mzdy PAMICA, kniha jízd a cestovní náhrady GLX, daňový software TAX, právní systém WINLEX, domácí účetnictví FILIP a slovníky PRODICT. POHODA je v České republice a na Slovensku jedním z nejrozšířenějších programů pro vedení účetnictví a řízení firmy.

Příjem objednávek SW mailem na adrese: SyptakovaL@telecom.cz.
Odběratel SW získá možnost kvalifikované pomoci s řešením účetních a daňových problémů.

Nabídka SW:

Ekonomický systém POHODA

Ekonomický systém POHODA je oblíbený nástroj pro vedení účetnictví a řízení ekonomiky malých a středních firem. Je to komplexní systém vynikající řadou bohatých funkcí, skvělým designem a profesionálními tiskovými výstupy, to vše za nízké ceny. Poradí si s daňovou evidencí i účetnictvím, obsahuje agendy faktur a objednávek, umožňuje vést sklady, knihu jízd a evidenci majetku, vypočítá mzdy, obsahuje adresář. Prostřednictvím funkcí pro homebanking program podporuje komunikaci s většinou bankovních domů a zdarma obsahuje možnost obchodování na internetu. Účetní software POHODA existuje i v síťové verzi a umožňuje také pobočkové sehrávání dat. K programu lze pořídit REPORT Designer pro úpravu tiskových výstupů nebo programy POHODA Kasa nebo POHODA Kasa Online určené pro maloobchodní prodej. Možnosti systému lze rozšířit připojením celé řady hardwarových doplňků.

Personalistika a mzdy PAMICA

PAMICA je produkt na vedení agend personalistiky, pracovních poměrů a zpracování mezd zaměstnanců. Program je využitelný jak pro uživatele ekonomického systému POHODA, tak i samostatně, případně ke zpracování mezd na zakázku pro neomezený počet firem. Ocení jej všechny organizace postupující podle zákoníku práce, nejen živnostníci, ale i podnikatelé a společnosti, které při zpracování mezd využívají složitějších mzdových postupů pro nerovnoměrné rozvrhy pracovní doby, pro souběhy pracovních poměrů u zaměstnance atd. Základní ovládání a koncepce programu vychází z oblíbeného ekonomického systému POHODA. Rozsáhlé možnosti a propracované vlastnosti tohoto produktu jsou základem i mzdového systému PAMICA.

Kniha jízd a cestovní náhrady GLX

Kniha jízd a cestovní náhrady GLX je produkt pro rychlé a pohodlné vedení knihy jízd a snadné zpracování tuzemských a zahraničních cestovních příkazů. Program je využitelný jak pro uživatele ekonomického systému POHODA, tak samostatně. Vyniká intuitivním ovládáním a množstvím propracovaných funkcí jako je např. hromadné vytváření jízd podle ročního kalendáře na základě vzorové jízdy, zpětná rekonstrukce knihy jízd podle pravidelných jízd a jejich četnosti. Součástí GLX je i mapa České republiky, která usnadňuje zadávání trasy do knihy jízd a tuzemských cestovních příkazů. Ze záznamů v cestovních příkazech lze vytvářet účetní doklady, které je možné prostřednictvím XML komunikace zaúčtovat do ekonomického systému POHODA.

Daňová přiznání TAX

Software TAX pro komfortní zpracování daňových přiznání je komplexním řešením pro daňové poplatníky i daňové poradce. Mezi hlavní přednosti programu patří příjemné ovládání a důsledně optimalizované prostředí. Program umožňuje načtení vstupních dat z ekonomického systému POHODA. Samozřejmostí je pak tisk daňového přiznání i přehledů pro pojišťovny. TAX podporuje zpracování přiznání k dani z příjmů fyzických osob včetně přehledů pro sociální a zdravotní pojištění, přiznání k dani z příjmů právnických osob, přiznání k dani silniční a zpracování přiznání k majetkovým daním a přiznání k dani z přidané hodnoty.

Zákony a předpisy WINLEX

Právní systém WINLEX je soubor právních předpisů na CD v plném znění, umožňující fulltextové i hypertextové vyhledávání. Systém obsahuje více než 3200 právních předpisů a 1000 komentářů a judikátů. V ceně je předplatné aktualizací na rok 2013. Aktuální CD obsahuje novou verzi produktu s celou řadou nových vlastností a možností. Aktualizace k 2. 5. 2008 obsahuje oproti předchozímu stavu více než 270 nově zařazených a novelizovaných právních předpisů.

Domácí účetnictví FILIP

Oblíbili jste si ekonomický systém POHODA ve Vaší firmě? Nyní můžete mít POHODU i doma. Domácí účetnictví FILIP je software ušitý na míru české domácnosti podnikatele. Konečně si můžete udělat dokonalý pořádek také ve svých osobních financích a majetku! Na rozdíl od jiných produktů tohoto typu na našem trhu není FILIP pouze účetnictví, ale spíše domácí informační centrála. Zahrnuje v sobě i agendy, které jsou jinde k dostání jako samostatné programy, např. evidence portfolií cenných papírů se sledováním výnosnosti nebo katalogy sbírek libovolného druhu.

Překladové slovníky PRODICT

Překladové slovníky na CDROM jsou užitečným pomocníkem pro domácí či profesionální využití a pro každého, kdo studuje nebo používá angličtinu. Slovníky PRODICT mají nejen rozsáhlou a přehlednou slovní zásobu, obsahující mj. takové skvosty jako je Velký česko-anglický slovník Ivana Poldaufa nebo Velký americko-český slovník Sinclaira Nicholase, ale i propracované fulltextové vyhledávání, namluvenou výslovnost, výukový režim s možností zkoušení, možnost tvorby vlastních slovníčků a další funkce.

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.